Firma MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka powstała w 2014 roku, w którym to mgr inż. Michał Sroka rozpoczął działalność Biura Projektowego, którego celem jest opracowanie projektów branży drogowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Właściciel bazując na swoim wykształceniu oraz doświadczeniu stworzył firmę, która zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, doradztwo oraz wsparcie na wszystkich etapach opracowywania dokumentacji projektowej.

Mgr inż. Michał Sroka – właściciel firmy – ukończył Politechnikę Poznańską na kierunkach Transport oraz Budownictwo. Studiował również na Leibniz Universität Hannover. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując przez 14 lat w biurze projektowym w tym przez 4 lata pełniąc obowiązki Kierownika Działu Projektów. Przez ponad 2 lata pracował również w Zarządzie Dróg Miejskich w Poznaniu poznając specyfikę działania jednostki samorządowej. Przez wszystkie te lata pracy miał okazję pracować z wybitnymi inżynierami budownictwa pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając umiejętności, które procentują przy opracowywaniu dokumentacji projektowej.

Wyróżnikiem firmy MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka jest zespół pracowników i współpracowników, który stanowi o sile, profesjonalizmie i skuteczności w działaniu firmy. Zespół tworzą z jednej strony młodzi i energiczni inżynierowie budownictwa, a z drugiej strony doświadczeni projektanci, wysoce wykwalifikowani specjaliści, których szerokie kompetencje techniczne umożliwiają szybką odpowiedź na rozmaite potrzeby naszych Klientów.